Kontakt

Adres firmy

Mat-Oil Sp. z o. o.

ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
biuro@matoil.pl

tel. + 48 61 874 19 94

+ 48 61 874 19 95

+ 48 61 874 19 98

fax. 61 653 00 65

Biuro czynne: poniedziałek – piątek

godzina 7.30 – 15.30

Dane rejestrowe

NIP 782-22-75-809

REGON 634496065

KRS 0000169958

Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu przy ul. Grochowe Łąki 6

KAPITAŁ: 362.000,00


DZIAŁ HANDLOWY

Paliwa Płynne

Koordynator sprzedaży hurtowej:

Hanna Górna

tel. 603 115 191

mail.: hanka@matoil.pl

Przedstawiciele handlowi:

Patryk Binkiewicz

tel. 517-055-325

patryk.binkiewicz@matoil.pl

Katarzyna Brzoź – Prochowska

tel. 797-665-470

katarzyna.brzoz@matoil.pl

Sebastian Czepnik

tel. 509-692-737

sebastian@matoil.pl

Anna Kowalska

tel. 606-252-792

anna.kowalska@matoil.pl

Małgorzata Wichłacz

tel. 797-665-476

malgorzata.wichlacz@matoil.pl

Jacek Skowroński

tel. 515-453-640

jacek@matoil.pl


STACJE PALIW

Swarzędz – Stacja Paliw Total

ul. Rabowicka 12,
62-020 Swarzędz

Informacja: tel. 513-091-137

mail: swarzedz@matoil.pl

Zapytania ofertowe:

tel. 504-015-816

mail: ela.maslowska@matoil.pl (manager stacji)

Czynne codziennie całą dobę

Pobiedziska – Stacja Paliw Mat-Oil

ul. Poznańskia 54

62-010 Pobiedziska

Informacja: tel. 514-986-591

mail: pobiedziska@matoil.pl

Zapytania ofertowe:

tel. 504-015-816

mail: ela.maslowska@matoil.pl (manager stacji)

Czynne codziennie całą dobę

Poznań- Stacja Paliw Mat-Oil

ul. R. Maya 1

61-371 Poznań

Informacja: tel. 514-986-456

Zapytania ofertowe:

tel. 504-015-816

mail: ela.maslowska@matoil.pl (manager stacji)

Czynne poniedziałek – piątek,

g. 7.00 – 16.00

Całodobowe tankowanie na karty paliwowe oraz karty płatnicze

Krzemieniewo- Stacja Paliw Mat-Oil

ul. Brylewska 2

61-120 Krzemieniewo

Informacja: tel. 780-162-371

mail: krzemieniewo@matoil.pl

Zapytania ofertowe:

tel. 504-015-816

mail: ela.maslowska@matoil.pl (manager stacji)

Czynne:

poniedziałek – piątek g. 06.00 – 20.00

Sobota g. 7.00-16.00

Niedziela g. 09-13.00

Kamieniec – Stacja Paliw Mat-Oil

ul. Grodziska 8

64-061 Kamieniec

Informacja: tel. 508-831-228

mail: kamieniec@matoil.pl

Zapytania ofertowe:

tel. 504-015-816

mail: ela.maslowska@matoil.pl (manager stacji)

Czynne:

poniedziałek – piątek g. 06.00 – 20.00

Sobota g. 7.00-16.00


Oleje, smary, płyny eksploatacyjne

Michał Wichrowski

tel. 798-125-644,

michal.wichrowski@matoil.pl

Parafiny

Monika Sołtysiak

tel. 502-660-140

monika.soltysiak@matoil.pl


RESTAURACJA

Ul. Rabowicka 12

62-020 Swarzędz – Jasin

Czynne: poniedziałek – niedziela

Zamówienia na wynos / catering okolicznościowy

tel. 515-854-595

Manager restauracji:

Małgorzata Wichłacz

tel. 797-665-476

mail: malgorzata.wichlacz@matoil.pl


DZIAŁ KSIĘGOWY

Główna Księgowa

Magdalena Selerowska

tel. 517-603-111

magda@matoil.pl

Fakturowanie/Sprzedaż

Monika Sołtysiak (kierownik działu sprzedaży i fakturowania)

tel. 502-660-140

monika.soltysiak@matoil.pl

Płatności

Daria Żurkowska

tel. 789-104-794

daria@matoil.pl

Fakturowanie/Sprzedaż

Lidia Ratajczak

tel. 797-665-451

lidia@matoil.pl

Paliwa z dostawą

W swojej ofercie mamy: paliwa z dostawą, olej napędowy, olej opałowy, Ad Blue, oleje przemysłowe, oleje motoryzacyjne, smary, płyny eksploatacyjne, specjalistyczne środki smarne.

DANE ADRESOWE
Mat-Oil Sp. z o. o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
NIP: 782-22-75-809
REGON: 634496065
KRS: 0000169958
KAPITAŁ: 362.000,00